Team

 

                                                                                             Lees de site in een andere taal via Google Translate

Locatie Thorbeckelaan:

onderbouw:

Groep 1/2 A Robijn:            
juf Adriana 800   juf Sanne 800        
juf Adriana   juf Sanne        
             
Groep 1/2 B Opaal:            
juf Anita 800   juf Els 800        
juf Anita   juf Els        
             
Groep 1/2 C Olivijn:            
juf Yvonne C 800            
 juf Yvonne C            
             
Groep 1/2 D Toermalijn:            
juf Machteld 800            
juf Machteld            
             
Leerkracht ondersteuners:            
juf Irina 800   meester Nabil 800   juf anoeska 800    
juf Irina   meester Nabil   juf Anoeska   juf Iftakar
             
Locatieleider:   Intern-begeleider:        
juf varenka 800   marleen1 800        
juf Varenka   juf Marleen        
             
Conciërge:             
meester Azdine 800            
meester Azdine            
             

 naar boven ↑

Locatie Ondiep (hoofdlocatie):

middenbouw:

 

Groep 2/3:            
juf doortje 800   Juf Lisette        
Juf Doortje   Juf Lisette        
             
Groep 3 A:            
juf kirsten 800            
juf Kirsten            
             
Groep 3/4 A:            
juf Mireille 800    juf Maud 800        
juf Mireille   juf Maud        
             
Groep 3/4 B Barnsteen:            
juf Martine 800   juf Fleur 800        
juf Martine   juf Fleur        
             
Groep 3/4 C Bronziet            
leonie 800   Juf Esther H 800        
juf Leonie   juf Esther H        
             
Groep 3/4 D:            
juf Nelleke 800   juf Arjanne 800        
Juf Nelleke   Juf Arjanne        
             
Groep 4/5 A:            
juf Mary 800   juf Fransje 800        
juf Mary   juf Fransje        
             
Groep 4/5 B:            
juf Sandralkr 800            
Juf Sandra            
             
Instroomgroep:            
juf henriette 800   juf Mary 800        
juf Henriëtte   juf Mary        
             
Leerkrachtondersteuners:            
juf silvia 800   juf Danique 800   juf hetty 800   meester richard 800
juf Silvia   juf Danique   juf Hetty   meester Richard 
             
Locatieleider:            
meester Marten 800            
meester Marten            
             
Intern begeleiders:            
marleen1 800   Juf Anne eva 41 800        
juf Marleen   juf Anne-Eva        
             
Conciërge:            
juf Sandra 800            
juf Sandra            
             

  naar boven ↑

Locatie Maria:

 bovenbouw:

groep 5/6:        
juf Ellen 800   meester Floris 800   juf Lisa 800
juf Ellen   meester Floris    juf Lisa
         
juf Joke 800   Juf Lian    
Juf Joke   Juf Lian    
         
Groep 6/7 Parel:        
meester Wim 800   juf Anita 800    
meester Wim   juf Anita    
         
Groep 7/8 Diamant:        
Juf Lucca   leonie 800    
juf Lucca    juf Leonie    
         
Groep 7/8:        
juf Inge 800   Juf Lian    
juf Inge   juf Lian    
         
Groep 8:        
Juf Sara1 800        
juf Sara        
         
Instroomgroep:        
juf Floor 800   juf Mary 800    
juf Floor   juf Mary    
         
Plusgroep:        
juf Yvonne O 800        
juf Yvonne O        
         
Leerkrachtondersteuners:        
juf michelle 800   meester Hamid 800   juf Lisa 800
juf Michelle   Meester Hamid   Juf Lisa
         
Locatieleider   Intern begeleider:    
Esther van Z   Juf Anne eva 41 800    
juf Esther Z   juf Anne-Eva    
         
Conciërge        
meester Mario 800        
meester Mario        
         

  naar boven ↑

Locatieoverstijgend

Directeur:   Adjunct-directeur:     
juf Jenny 800   Esther van Z    
juf Jenny Olsthoorn   juf Esther van Zoest    
         
Speltherapie:   Gym:    ICT:
Juf Ilja   meester Frank A 800   meester Frank ICT 800
juf Ilja   meester Frank    meester Frank
         
Administratie:        
juf Jamila 800   meester sander 800    
juf Jamila   meester Sander    
         
NT2 overstapconsulent:   Logopedie:    
leonie 800   Logopedie Marieke 800    
juf Leonie   juf Marieke    
         
Expert NT2:    Expert gedrag:    
juf Arjanne 800    juf Mary 800    
Juf Arjanne    Juf Mary    
         
Inschrijvingen:        
         
juf Jojanneke        
         
Schoolarts:   Jeugdverpleegkundige    
hanneke mik schoolarts 800   miep 1 jeugdverpleegkundige 800    
Hanneke   Miep    
         

  naar boven ↑

Stagiaires van Pabo en ROC

Taalschool Utrecht is een opleidingsschool van de Pabo (Marnix Acedemie): Wij bieden studenten de gelegenheid om bij ons ´het vak´ te leren. De studenten werken onder directe verantwoordelijkheid van de groepsleerkrachten en een interne coach. Op school lopen ook studenten van het ROC (opleiding tot onderwijsassistent) stage.