Team

                                                                                             Lees de site in een andere taal via Google Translate

20170817 110308

Locatie Thorbeckelaan:

onderbouw:

Groep 1/2 A Robijn: juf Adriana en juf Sanne
Groep 1/2 B Opaal: juf Anita en juf Els
Groep 1/2 C Olivijn: juf Yvonne C en juf Helene
Groep 1/2 D Toermalijn: juf Marlou
Groep 2 A Zilveroog: juf Miriam
Groep 2 B Smaragd: juf Machteld
Groep 2 C Koraal: juf Claudia en juf Sanne

Leerkracht ondersteuners kleuters: juf Irina, meester Nabil, meester Geert  en juf Anoeska
Intern Begeleider (IB): juf Yvonne C.
Locatieleider: juf Varenka
Conciërge: meester Azdine

Locatie Ondiep (hoofdlocatie):

middenbouw:

Groep 3 A Amber: juf Maud en juf Ellen 
Groep 3 B Barnsteen: juf Rosan 
Groep 3/4 A Saffier: juf Titia
Groep 3/4 B Barnsteen: juf Fleur en juf Martine 
Groep 3/4 C Bronziet: juf Esther H en juf Margreet 
Groep 3/4 D Bergkristal: juf Rosan en juf Margreet
Groep 4/5 A Zonnesteen: juf Sara en juf Sara
Groep 4/5 B Sterrensteen: juf Cynthia en juf Margreet
Instroomgroep Turkoois: juf Nienke en juf Inge

Leerkracht ondersteuners middenbouw: juf Danique, juf Michelle, juf Doortje, juf Hetty, juf Maureen en uf Michelle.
Intern begeleider (IB): juf Marleen
Locatieleider: meester Marten
Conciërge: juf Sandra

Locatie Maria:

bovenbouw:

Groep 5/6 Aquamarijn: meester Floris en juf Anita
Groep 6/7 A Agaat: juf Frederike en juf Fransje
Groep 6/7 B Jade: juf Inge en juf Kirsten
Groep 7/8 A Parel: juf Margreet en meester Wim
Groep 7/8 B Diamant: juf Lucca
Groep 8 Topaas: juf Arjanne en juf Joke
Instroomgroep Tijgeroog: juf Mary
Instroomgroep Maansteen: juf Floor  
Plusgroep: juf Yvonne

Leerkracht ondersteuners bovenbouw: Juf Leonie, juf Lisa, juf Michelle, meester Geert en meester Hamid
Intern Begeleider (IB): juf Anne-Eva 
Locatieleider: juf Esther van Z.
Conciërge: meester Mario 

Inschrijvingen: juf Ellen en juf Margreet.
Speltherapie juf: Esther P.
Vakleerkracht gym: meester Frank
ICT-er: meester Frank 
Vertrouwenspersoon: juf Esther P.
Schoolarts: Hanneke Mik
Logopedie: Marieke Hordijk
Ergotherapie: Siem Matton

Directie

Waarnemend directeur: Jenny Olsthoorn
Waarnemend adjunct-directeur: Esther van Zoest

Stagiaires van Pabo en ROC

Taalschool Utrecht is een opleidingsschool van de Pabo (Marnix Acedemie): Wij bieden studenten de gelegenheid om bij ons ´het vak´ te leren. De studenten werken onder directe verantwoordelijkheid van de groepsleerkrachten en een interne coach. Op school lopen ook studenten van het ROC (opleiding tot onderwijsassistent) stage.