Certificaten voor ouders!

Geplaatst op

certificaten mei 800

Dit schooljaar heeft Taalschool Utrecht samen met Taal doet meer een taalcursus gemaakt, bedoeld voor ouders van onze leerlingen. De cursus bestaat uit 10 taallessen. De lessen gaan over onderwerpen waar de leerlingen ook in de klas woorden over leren. En hoe leuk en zinvol is het om huiswerk te maken samen met je kind!

Naast Nederlands leren vinden we het ook heel belangrijk dat ouders elkaar op de Taalschool kunnen ontmoeten.

Op woensdag 24 mei 2017 hebben vijf trotse ouders het certificaat van de taallessen ontvangen. Begin van het komend schooljaar starten we weer met een nieuwe cursus, waar maximaal 10 ouders aan kunnen deelnemen.

We hopen dat de taallessen de ouders stimuleren om door te gaan met het leren van de Nederlandse taal!

Meer nieuws